Ucuz Elektrik AGE Enerji Ucuz Elektrik AGE Enerji Ucuz Elektrik AGE Enerji Ucuz Elektrik AGE Enerji
20.12.2017

Konu: Enerji Satış Birim Fiyatı Hk.

Değerli Müşterilerimiz,

Age Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş. olarak sizlerin enerji tedariğini karşılamaktayız.

Mevcut piyasa koşulları dikkate alındığında enerji maliyetleri yönetimi ve enerji tedariğinin sürekliliği büyük önem kazanmıştır. Bildiğiniz üzere 2017 yılı başından itibaren birçok enerji firması portföylerini boşaltmış ve buna bağlı olarak aboneleri mağdur durumda kalmıştır. Bu abonelerin büyük bir kısmı otomatik olarak dağıtım firmalarına geçtiklerinin farkına dahi varmamaları sebebiyle hem maddi hem de manevi olarak zarara uğramıştır.

Bu bağlamda AGE Enerji olarak hizmet kalitemizden ödün vermeden abonelerimizin enerji tedariğinde sürekliliği sağlamak amacıyla faturalardaki birim fiyat hesaplama yöntemimizde değişikliğe gitmiş bulunuyoruz.

Kasım fatura döneminden itibaren birim fiyatlarınız; 0,19590 TL/KWH + YEKDEM olarak hesaplanacaktır. Bu hesaplama yönteminde belirtilen Yekdem (Yenilenebilir Enerji Kaynakları Destekleme Mekanizması) kalemi, Enerji Piyasaları İşletme A.Ş. (EPİAŞ) üzerinden takip edebileceğiniz bir maliyet kalemi olup, bu bedelin üzerine hiçbir ekleme yapılmadan faturalarınıza ayrıca yansıtılacaktır. İlgili ayın gerçekleşen YEKDEM maliyetini EPİAŞ’ın linkinden de takip edebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen değişikliği abonelerimizin bilgilerine arz ederiz.

Saygılarımızla
Age Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.